KNP500JB-91-27R
MFR.Part #
KNP500JB-91-27R
JLCPCB Part #
C3510283
Description
-40℃~+200℃ 27Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS