KNP400JT-73-51R
MFR.Part #
KNP400JT-73-51R
JLCPCB Part #
C1394692
Description
-40℃~+200℃ 4W 51Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS