KNP400JT-73-47R
MFR.Part #
KNP400JT-73-47R
JLCPCB Part #
C3363283
Description
-40℃~+200℃ 47Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS