KNP400JT-52-6R2
MFR.Part #
KNP400JT-52-6R2
JLCPCB Part #
C1394748
Description
-40℃~+200℃ 4W 6.2Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS