KNP400JT-52-2R4
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP400JT-52-2R4
JLCPCB Part #
C1394864
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-40℃~+200℃ 2.4Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS