KNP400JR-73-4R7
MFR.Part #
KNP400JR-73-4R7
JLCPCB Part #
C1769209
Description
-40℃~+200℃ 4.7Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS