KNP400JR-73-22R
MFR.Part #
KNP400JR-73-22R
JLCPCB Part #
C3391963
Description
-40℃~+200℃ 22Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS