KNP400JR-52-82R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP400JR-52-82R
JLCPCB Part #
C1769199
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-40℃~+200℃ 4W 82Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS