KNP400JR-52-13R
MFR.Part #
KNP400JR-52-13R
JLCPCB Part #
C1769339
Description
-40℃~+200℃ 13Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS