KNP400JB-73-8R2
MFR.Part #
KNP400JB-73-8R2
JLCPCB Part #
C1395149
Description
-40℃~+200℃ 4W 8.2Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS