KNP400JB-73-6R8
MFR.Part #
KNP400JB-73-6R8
JLCPCB Part #
C1395154
Description
-40℃~+200℃ 4W 6.8Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS