KNP400JB-73-5R6
MFR.Part #
KNP400JB-73-5R6
JLCPCB Part #
C1395072
Description
-40℃~+200℃ 4W 5.6Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS