KNP400JB-73-5R1
MFR.Part #
KNP400JB-73-5R1
JLCPCB Part #
C1395078
Description
-40℃~+200℃ 4W 5.1Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS