KNP3WSJT-73-6R8
MFR.Part #
KNP3WSJT-73-6R8
JLCPCB Part #
C1399196
Description
-40℃~+200℃ 3W 6.8Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS