KNP3WSJT-73-15R
MFR.Part #
KNP3WSJT-73-15R
JLCPCB Part #
C1399266
Description
-40℃~+200℃ 15Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS