KNP3WSJT-52-680R
MFR.Part #
KNP3WSJT-52-680R
JLCPCB Part #
C1396278
Description
-40℃~+200℃ 3W 680Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS