KNP3WSJT-52-30R
MFR.Part #
KNP3WSJT-52-30R
JLCPCB Part #
C3435805
Description
-40℃~+200℃ 30Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS