KNP3WSJT-52-270R
MFR.Part #
KNP3WSJT-52-270R
JLCPCB Part #
C1394685
Description
-40℃~+200℃ 270Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS