KNP300JT-73-470R
MFR.Part #
KNP300JT-73-470R
JLCPCB Part #
C513617
Package
Plugin,D6.2xL17.5mm
Description
-40℃~+200℃ 3W 400V 470Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.2xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS