KNP300JT-52-6R8
MFR.Part #
KNP300JT-52-6R8
JLCPCB Part #
C1394386
Description
-40℃~+200℃ 3W 6.8Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS