KNP300JT-52-3R9
MFR.Part #
KNP300JT-52-3R9
JLCPCB Part #
C1394312
Description
-40℃~+200℃ 3.9Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS