KNP300JT-52-3R6
MFR.Part #
KNP300JT-52-3R6
JLCPCB Part #
C1394317
Description
-40℃~+200℃ 3.6Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS