KNP300JT-52-2R7
MFR.Part #
KNP300JT-52-2R7
JLCPCB Part #
C1394161
Description
-40℃~+200℃ 2.7Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS