KNP300JT-52-2R4
MFR.Part #
KNP300JT-52-2R4
JLCPCB Part #
C1394151
Description
-40℃~+200℃ 2.4Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS