KNP300JT-52-24R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP300JT-52-24R
JLCPCB Part #
C1394168
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-40℃~+200℃ 24Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS