KNP300JT-52-10R
MFR.Part #
KNP300JT-52-10R
JLCPCB Part #
C3537200
Description
-40℃~+200℃ 10Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS