KNP300JT-52-0R39
MFR.Part #
KNP300JT-52-0R39
JLCPCB Part #
C1396528
Description
-40℃~+200℃ 390mΩ 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS