KNP300JT-52-0R33
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP300JT-52-0R33
JLCPCB Part #
C3449475
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-40℃~+200℃ 330mΩ 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS