KNP300JR-73-56R
MFR.Part #
KNP300JR-73-56R
JLCPCB Part #
C1767295
Description
-40℃~+200℃ 3W 56Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS