KNP300JR-73-220R
MFR.Part #
KNP300JR-73-220R
JLCPCB Part #
C3502610
Description
-40℃~+200℃ 220Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS