KNP300JR-73-1R
MFR.Part #
KNP300JR-73-1R
JLCPCB Part #
C3547792
Description
-40℃~+200℃ 1Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS