KNP300JR-73-13R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP300JR-73-13R
JLCPCB Part #
C1767214
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-40℃~+200℃ 13Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS