KNP300JR-73-0R56
MFR.Part #
KNP300JR-73-0R56
JLCPCB Part #
C3458877
Description
-40℃~+200℃ 3W 560mΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS