KNP300JR-73-0R33
MFR.Part #
KNP300JR-73-0R33
JLCPCB Part #
C1774356
Description
-40℃~+200℃ 330mΩ 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS