KNP300JR-73-0R3
MFR.Part #
KNP300JR-73-0R3
JLCPCB Part #
C1774363
Description
-40℃~+200℃ 300mΩ 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS