KNP300JR-73-0R16
MFR.Part #
KNP300JR-73-0R16
JLCPCB Part #
C1774248
Description
-40℃~+200℃ 160mΩ 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS