KNP300JR-73-0R12
MFR.Part #
KNP300JR-73-0R12
JLCPCB Part #
C1774267
Description
-40℃~+200℃ 120mΩ 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS