KNP300JR-52-9R1
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP300JR-52-9R1
JLCPCB Part #
C1767236
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-40℃~+200℃ 3W 9.1Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS