KNP300JR-52-6R8
MFR.Part #
KNP300JR-52-6R8
JLCPCB Part #
C3481144
Description
-40℃~+200℃ 3W 6.8Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS