KNP300JR-52-62R
MFR.Part #
KNP300JR-52-62R
JLCPCB Part #
C1767240
Description
-40℃~+200℃ 3W 62Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS