KNP300JR-52-0R36
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP300JR-52-0R36
JLCPCB Part #
C1774208
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-40℃~+200℃ 360mΩ 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS