KNP300JR-52-0R2
MFR.Part #
KNP300JR-52-0R2
JLCPCB Part #
C3370425
Description
-40℃~+200℃ 200mΩ 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS