KNP300JB-73-7R5
MFR.Part #
KNP300JB-73-7R5
JLCPCB Part #
C1393403
Description
-40℃~+200℃ 3W 7.5Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS