KNP300JB-73-43R
MFR.Part #
KNP300JB-73-43R
JLCPCB Part #
C1393611
Description
-40℃~+200℃ 3W 43Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS