KNP300JB-73-27R
MFR.Part #
KNP300JB-73-27R
JLCPCB Part #
C1393545
Description
-40℃~+200℃ 27Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS