KNP300JB-73-1R1
MFR.Part #
KNP300JB-73-1R1
JLCPCB Part #
C1393723
Description
-40℃~+200℃ 1.1Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS