KNP300JB-73-110R
MFR.Part #
KNP300JB-73-110R
JLCPCB Part #
C1396643
Description
-40℃~+200℃ 110Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS