KNP300JB-52-68R
MFR.Part #
KNP300JB-52-68R
JLCPCB Part #
C3527184
Description
-40℃~+200℃ 3W 68Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS