KNP300JB-52-0R68
MFR.Part #
KNP300JB-52-0R68
JLCPCB Part #
C3541557
Description
-40℃~+200℃ 3W 680mΩ Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS