KNP300JB-52-0R22
MFR.Part #
KNP300JB-52-0R22
JLCPCB Part #
C1399984
Description
-40℃~+200℃ 220mΩ 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS